UTB Polska Twój partner w biznesie

Wózki Widłowe Kalisz

 

 

Od lat współpracujemy z firmami, dla których wózki widłowe stanowią podstawowe narzędzie pracy. Nasza oferta trafiła również do Kalisza, gdzie proponujemy nie tylko sprzedaż używanych pojazdów marki Still i Linde, lecz także ich wynajem. Od lat działamy w branży, zapewniając naszym odbiorcom kompleksowe serwisowanie i doradztwo podczas wyboru odpowiedniego pojazdu. Najlepsze wózki widłowe w Kaliszu możesz mieć teraz w atrakcyjnych cenach. Nasz zespół gwarantuje, że wózki przygotowane są do pracy w każdych warunkach.

Oferujemy: sprzedaż, wynajem, serwis wózków widłowych.

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

 

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Wózek widłowy to pojazd używany w magazynach, centrach dystrybucyjnych i w innych miejscach, gdzie wymagane jest sprawne i bezpieczne podnoszenie i przenoszenie ładunku – palet lub innych ciężkich przedmiotów. Wynajem wózków widłowych Kalisz może być bardziej przystępną cenową usługą niż zakup samego wózka widłowego. Taka forma użytkowania sprzętu ma wiele zalet, które mogą pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze i usprawnić działanie firmy. Jeśli planujesz krótkotrwałe maszyny, nasza firma wynajmie dedykowany wózek widłowy na korzystnych warunkach. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, a także pełną obsługę serwisową. Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wynajmując wózek widłowy w Kaliszu, wynajmiesz pojazd, który będzie odpowiadał Twoim aktualnym potrzebom.

  Jakie są zalety wynajmu wózka widłowego w Kaliszu?

  Wynajem wózka widłowego to ekonomiczne i mało ryzykowne rozwiązanie do przenoszenia ciężkich ładunków w firmie. Dzięki tego typu usługom świadczonym przez naszą firmę możesz łatwo przetransportować swoje towary z jednego punktu do drugiego, zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Wynajem wózka widłowego dla wielu firm jest opcją bardziej opłacalną niż jego zakup. Wynajem sprzętu do firmy jest wręcz idealnym rozwiązaniem do krótkotrwałego użytkowania podczas nagłego zapotrzebowania w firmie, w przypadku pilnych potrzeb związanych z magazynowaniem. Jakie są korzyści, które należy wziąć pod uwagę przy wynajmie wózka widłowego?

  1. Szybki zwrot

  Jeśli Twoja firma doświadcza niestabilności, szybkiego wzrostu lub szybkich zmian, na które należy odpowiednio zareagować, nasza firma ma na stanie różnorodne urządzenia do obsługi materiałów. Dzięki temu możesz sprawniej zareagować i podjąć lepsze decyzje biznesowe.

  1. Niższe koszty

  Wynajem wózka widłowego to możliwość dopasowania modelu do pracy, jaka jest do wykonania. Dzięki temu nie tylko zredukujesz koszty, ale i zwiększysz produktywność. Możesz zaspokoić tymczasowe zapotrzebowanie na sprzęt lub wynająć wózek w przypadku awarii własnego sprzętu.

  1. Brak opłat za konserwację

  Wynajem wózka widłowego w ramach programu pełnej obsługi eliminuje ryzyko konieczności wykonywania kosztownych i nieoczekiwanych napraw konserwacyjnych. Koszty usług i napraw są wliczone w koszt wynajmu. Oznacza to, że nie ma potrzeby rezerwowania dodatkowych środków na naprawę wózka widłowego.

  1. Uwolnienie kapitału

  Wypożyczenie wózka widłowego uwalnia kapitał, który może być przeznaczony na zakup innego, potrzebnego w firmie sprzętu. Kapitał ten można zainwestować w ulepszenia technologii, które zwiększą wydajność i obniżą koszty.

  Wózki widłowe dopasowane do Twoich potrzeb

  Oferujemy wynajem wózków widłowych na Twoich warunkach. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wózka widłowego na jeden dzień, czy na kilka miesięcy, mamy dla Ciebie rozwiązanie w zakresie wynajmu. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie wynajmu krótko- i długoterminowego, który odpowiadać będzie Twoim specyficznym wymaganiom

  Oferujemy wózki magazynowe, specjalistyczne i terenowe. Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem, bądź potrzebujesz więcej informacji, skorzystaj z możliwości natychmiastowego kontaktu z naszą firmę telefonicznie, bądź wypełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie.

  UTB Polska – Wózki widłowe Kalisz

  62-800 Kalisz