UTB Polska Twój partner w biznesie

Wynajem wózków widłowych Komorniki

Wynajmowanie wózków widłowych (zarówno modeli używanych, jak i nowych, które prezentujemy w naszej ofercie) do transportu ciężkich materiałów może wspierać cele Twojej firmy w zakresie doskonałej obsługi klienta i sprawnej dostawy, bądź też uporządkowanych procesów związanych z magazynowaniem. W rzeczywistości wynajem wózków widłowych jest często niesamowicie dobrym rozwiązaniem i wpisuje się w model biznesowy praktycznie każdej firmy. Potwierdza to stale rosnące zainteresowanie usługami takimi jak wynajem wózków widłowych Komorniki, które oferujemy w naszej firmie od wielu lat.

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.


 

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

  Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

  Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

  Napisz do nas!

  Dlaczego wynajem wózka widłowego jest opłacalną alternatywą?

  Po co wynajmować, zamiast kupować wózek widłowy? To pytanie, które bardzo często pada z ust właścicieli, poszukujących najbardziej dogodnej formy użytkowania specjalistycznego sprzętu w swojej firmie. W wielu przypadkach wynajem wózka widłowego ma większy sens biznesowy niż zakup nowego sprzętu. Po pierwsze, nie każdy magazyn lub centrum dystrybucyjne wymaga stałego korzystania z jednego lub więcej wózków widłowych. Wynajem wózków widłowych pozwala zaspokoić sezonowe i szczytowe potrzeby bez dużych nakładów inwestycyjnych. Inne powody wynajmu wózka widłowego obejmują tymczasową wymianę sprzętu, który jest naprawiany lub wypróbowanie nowych modeli przed dokonaniem zakupu, bądź też sięgnięcie po model, który ma inną specyfikację i lepiej nada się do określonych, zaplanowanych prac. Wynajem wózków widłowych do określonych zadań pozwala sprostać wyjątkowym wymaganiom bez gromadzenia niepotrzebnych ilości sprzętu przemysłowego w magazynie.

  Współpracując z naszą firmą jeśli chodzi o wynajem wózków widłowych Komorniki, masz pewność otrzymania pojazdu, który spełni wszystkie Twoje wymagania. Twoja firma będzie miała niezawodny dostęp do opcji wyposażenia i modyfikacji wynajmowanych wózków widłowych. Może to być przydatne, gdy Twoi pracownicy potrzebują zaawansowanego sprzętu do prac, które są bardziej wymagające. Przewagą wynajmu nad zakupem jest w tym przypadku możliwość operowania na najlepszym jakościowo i najnowszym sprzęcie. Firmy decydujące się na zakup często stwierdzają, że wybrany lata temu wózek widłowy jest już przestarzały, a ze względu na długoterminową inwestycję pozostaje im niewiele opcji wymiany.

  Nawet wysoce wyspecjalizowane firmy wiedzą, że potrzeby dotyczące wykorzystywania wózków widłowych mogą się znacznie różnić w zależności od sezonu czy obłożenia. Właściwa opcja wyposażenia dla jednego typu centrum dystrybucyjnego może drastycznie różnić się od innego pod względem wymaganej przepustowości i innych czynników. Dzięki wynajmowi wózków widłowych Twoja firma będzie miała największą możliwą różnorodność, abyś mógł jak najefektywniej obsługiwać bieżące zadania.

  Wypożyczenie wózka widłowego jest o wiele łatwiejsze, niż myślisz! Oferujemy szybkie i elastyczne opcje dla każdego klienta. Możesz wynająć wózek widłowy jednorazowo lub tak często, jak tylko potrzebujesz, a nasz zespół dostarczy najlepszy możliwy pojazd, dedykowany do Twoich potrzeb. W ofercie naszej firmy znajdziesz wiele różnych modeli wózków widłowych – od elektrycznych, przez gazowe i te z silnikiem diesla. Skontaktuj się z nami już dziś i zdecyduj się na wynajem przy minimum formalności!

  UTB Polska – Wózki widłowe Komorniki

  62-052 Komorniki