UTB Polska Twój partner w biznesie

Wynajem wózków widłowych Wysogotowo

Wózek widłowy to ciężki sprzęt do zadań specjalnych! Pojazd wymaga jednak kosztów serwisu i konserwacji. Koszt zależy jednak od różnych czynników, takich jak rodzaj używanego wózka widłowego, zaplanowane przeglądy i konserwacja, godziny pracy pojazdu czy ewentualna potrzeba naprawy lub wymiany komponentów. Dlatego wielu naszych klientów decyduje się na wynajem wózków widłowych Wysogotowo, czyli mniej problemową i szybszą opcję na posiadanie maszyny w firmie.

W początkowej fazie korzystania z wózka widłowego koszty jego utrzymania są niskie. Jednak w końcu, gdy maszyna zostanie uruchomiona, konieczne staje się wykonanie wszystkich planowych przeglądów i konserwacji wózka widłowego. Ta część jest już po naszej stronie! Ty wybierając wynajem, określasz jedynie okres wynajmu, a my zajmujemy się wszystkimi formalnościami. Każdy właściciel firmy co jakiś czas staje przed wyborem zakupu lub wynajmu wózka widłowego. Każde z tych rozwiązań ma swoje zalety, a my przybliżymy poniżej zalety wynajmu. Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie wynajmu i sprzedaży wózków widłowych pozwala nam odpowiadać na wysokie oczekiwania klientów.

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.


 

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Zalety wynajmu wózka widłowego w Wysogotowie

  W przypadku wszystkich firm dysponujących ciężkimi maszynami i sprzętem wynajem wózka widłowego może wyeliminować konieczność zakupu drogich maszyn. Lista zalet przemawiających za wynajmem jest dość szeroka. Możemy do nich zaliczyć między innymi:

  Oszczędność

  Koszt wynajmu jest znacznie niższy od kosztów zakupu nowego, bądź też używanego wózka widłowego. Wynajem wózków widłowych Wysogotowo jest także rozwiązaniem wygodnym, ponieważ w każdej chwili możesz przestać korzystać ze sprzętu, bądź z góry, całkowicie elastycznie, zaplanować okres wynajmu.

  Brak konieczności przechowywania

  Wynajem wózka widłowego jest opłacalny dla firm z ograniczoną powierzchnią miejsca pracy. Nie każdy ma miejsce na przechowywanie wielu ciężkich maszyn.

  Brak kosztów napraw i konserwacji

  Każdy wózek widłowy wymaga regularnej kontroli, miejsca do przechowywania i ponoszenia  kosztów eksploatacji. W przypadku wynajmu wszystko to jest w naszej gestii.

  W ofercie naszej firmy znajdziesz wózki najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku, takich jak Jungheinrich, Linde, Still, Toyota, Nissan czy Hyster.

  Wózki widłowe od najlepszych marek

  Wynajem wózka widłowego w firmie może zaoszczędzić czas, pieniądze i zwiększyć wydajność. Wynajem wózka widłowego jest często tańszy niż zakup, a przy średnim użytkowaniu, miesięczny koszt wynajmu będzie znacznie niższy niż koszt posiadania. Jeśli poszukujesz optymalnego rozwiązania do swojej firmy, trafiłeś we właściwe miejsce. Oferujemy wynajem wózków widłowych w korzystnych cenach. Możesz zdecydować się zarówno na wynajem krótkoterminowy, jak i wypożyczyć wózek widłowy na dłuższy okres. Wynajem wózka widłowego ma wiele zalet. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wózka widłowego, który może przewieźć więcej materiałów niż obecna flota, czy też okazjonalnie potrzebujesz maszyny do magazynu, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

  UTB Polska – Wynajem wózków widłowych Wysogotowo

  62-081 Wysogotowo