02 sierpnia 2018
wózki widłowe września

Obecnie wózki widłowe okazują się niezbędne niemal w każdej branży. Oczywiście, w przypadku niewielkich hal magazynowych mowa o zupełnie innych pojazdach od tych poruszających się po rozległych placach budowy.

Zakup odpowiedniej liczby dobrych wózków widłowych to zwykle znaczny wydatek. Niewątpliwie cena wózków widłowych zależy od wielu czynników, takich jak konkretne przeznaczenie maszyny, rodzaj napędu, czy też marka.

Szukając oszczędności, zamiast nabycia nowych wózków, niektórzy wybierają kupno lub wynajem pojazdów używanych. Która z opcji jest najlepsza?

Czy warto kupować nowe wózki widłowe Poznań?

Z całą pewnością, jeżeli tylko dysponuje się odpowiednią ilością gotówki, z wielu powodów warto kupić nowe wózki widłowe Lubin, Śrem, czy Poznań. Rozwiązanie to ma następujące plusy:

  • jednorazowa opłata
  • doskonały stan techniczny pojazdów
  • dłuższa gwarancja
  • możliwość kupna najnowocześniejszych wózków widłowych

Powyższe zalety nowych wózków widłowych Poznań zdają się nie do przecenienia.

Nie warto jednak decydować się na zakup nowych maszyn, jeżeli stanowi to zbyt duże obciążenie finansowe dla firmy.

 

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Wózki widłowe używane – czy to dobry pomysł?

Dobre i tanie używane wózki widłowe - jakie wybrać?

Zakup używanych wózków widłowych może być trafionym rozwiązaniem, jak i olbrzymim błędem. Kwestią kluczową jest wybór odpowiedniej firmy, która oferuje wózki widłowe używane.  Czy jest to renomowane przedsiębiorstwo, znane ze swojej uczciwości? Jeżeli nie, nigdy nie można być pewnym, że kupiony pojazd, choć z pozoru w idealnym stanie, nie posiada jakiś ukrytych usterek.

Ponadto, wśród wózków widłowych używanych znaleźć można wiele bardzo starych, mocno wyeksploatowanych modeli. Jednak pojawiają się też pojazdy nowoczesne, używane co najwyżej przez kilka miesięcy lub demonstracyjne z małym przebiegiem.

Decydując się na zakup używanego wózka widłowego z gwarancją możemy zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent.

 

 

Wózki widłowe Poznań na wynajem

W przypadku, gdy mamy szybkie zapotrzebowanie na wózek, sezonowość prac, czy zależy nam na stałej racie najmu wózków widłowych wówczas najlepszym rozwiązaniem jest WYNAJEM.

Rozwiązanie to zdaje się najlepsze w przypadku firm realizujących projekty w różnych lokalizacjach, chcących zaoszczędzić koszty serwisu w momencie kiedy nie są użytkowane. Także kiedy wózki widłowe Szamotuły czy Głogów są wykorzystywane na 2 lub 3 zmiany wówczas wynajem Poznań jest idealnym rozwiązaniem.

Wynajem może być również korzystny dla firmy realizującej zlecenia w swojej stałej, niezmiennej lokalizacji.

Na rozwiązanie tego rodzaju decydują się przedsiębiorstwa, którym absolutnie niezbędny jest wózek widłowy do utrzymania produkcji. Wózek zastępczy na czas naprawy, precyzyjne oszacowanie kosztów to kolejne atuty wynajmu wózków widłowych Poznań.