14 września 2018
Mini dźwig UNIC URW-706

W szerokiej ofercie naszej firmy znajdują się mini żurawie na wynajem, jak i na sprzedaż. Ich szerokie zastosowanie sprawia, iż urządzenia te stały się jednymi z najszybciej znikających z naszych magazynów produktami. Do czego niezbędny jest mini żuraw budowlany? Jak wybrać optymalny sprzęt?

Mini żuraw na budowie

mini dźwig na budowieZ pewnością usługa mini żuraw wynajem powinna zainteresować każdą firmę budowlaną, kompletującą sprzęt niezbędny przy realizacji projektów. Dzisiaj trudno sobie wyobrazić sprawną pracę przy stawianiu dowolnego budynku bez mini żurawia, umożliwiającego bezpieczne i skuteczne wykonanie prac wysokościowych.

Mini dźwig sprawia, że robotnik nie musi się wspinać i wykonywać pracy samodzielnie, gdyż pozostając na dole, może dokonać instalacji elementu na wysokości nawet kilku metrów.

Praca w ograniczonej przestrzeni

Mini żuraw powinien zainteresować również wszystkie firmy, które potrzebują sprzętu do pracy w mocno ograniczonej przestrzeni. Mowa tutaj głównie o halach, w których przecież nie sposób postawić dźwig stacjonarny o standardowych rozmiarach.

Tak zwany „pająk”, czyli najpopularniejszy obecnie mini żuraw, doskonale sprawdzi się w wysokich, jednak niezbyt przestronnych wnętrzach. Jeżeli konieczne jest urządzenie hali i niezbędny okazuje się mini żuraw wynajem zdaje się najlepszym rozwiązaniem.

Natomiast w przypadku, gdy poszukiwany jest sprzęt do stałego użytku, większe zainteresowanie powinny wzbudzić oferty z kategorii dźwig na sprzedaż Polska.

Oczywiście ograniczona przestrzeń dotyczy często także otwartych placów budowy. Stawianie budynków na ograniczonym obszarze wiąże się z niewielkimi możliwościami, jeśli chodzi o wykorzystanie ciężkiego sprzętu.

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Mini żuraw okazuje się wtedy po prostu koniecznością. Produkcją tego rodzaju sprzętu zajmuje się m.in. firma unic, z którą jakiś czas temu nawiązaliśmy współpracę. Jako dealer mini dźwigów marki unic oferujemy szeroki wybór urządzeń produkowanych przez tę uznaną firmę.

Urządzenia dobrane pod potrzeby

Jak wiadomo, mini żurawie to urządzenia wielofunkcyjne, ale też mocno zróżnicowane. Dlatego wyboru odpowiedniego modelu należy dokonywać zawsze, uwzględniając indywidualne potrzeby. Jako zespół doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów służymy w tym zakresie fachową poradą.

Po zapoznaniu się z Państwa potrzebami znajdujemy dźwigi, które najlepiej wypełnią dane wymagania. Zapewniamy, że w naszej ofercie nowych i używanych urządzeń znajdzie się coś odpowiedniego dla każdego klienta.

Sprawdź też nasze wózki widłowe Poznań