19 marca 2019
Najpopularniejsze marki wózków widłowych

Lista najpopularniejszych producentów

Wózki widłowe znajdują zastosowanie w wielu branżach i wykorzystywane są do szeregu prac. Na rynku zakupić możemy wózki wielu producentów. Jakie modele wózków cieszą się największa popularnością?

Wózki widłowe Linde

 • LINDE H80T – Jest to wózek z napędem spalinowym -LPG, wyposażony w maszt TELE. Udźwig wózka wynosi 8000 kg, wysokość podnoszenie 3750 mm, a wysokość masztu w stanie złożonym 3030 mm.
 • LINDE H25T – To wózek o napędzie LPG, którego udźwig wynosi 2500 kg, wysokość podnoszenia równa jest 5515 mm, a wysokość masztu w stanie złożonym wynosi 2454 mm.

Najpopularniejsze marki wózków widłowych

Używane wózki widłowe możesz zamówić na naszej stronie, sprawdź więcej na https://utbpolska.pl/wozki-widlowe-linde/

Wózki widłowe Still

 • RX70- 20 T – Wózek z napędem LPG i udźwigiem 2000 kg, wózek wyposażony jest w maszt TRIPLEX. wysokość podnoszenia wynosi 4500 mm, natomiast, wysokość masztu w stanie złożonym 2100 mm. Wózek wyposażony jest w komfortową, ogrzewaną kabinę dla operatora.
 • RX 20-15 T – Jest to wózek z napędem elektrycznym – 48V, udźwig urządzenia wynosi 1500 kg, wysokość podnoszenia wynosi 3175 mm, natomiast wysokość masztu w stanie złożonym 2060 mm. Wózek wyposażony jest w standardową Kabinę dla operatora.

 

 

Najpopularniejsze marki wózków widłowych

Używane wózki widłowe Still są również dostępne w UTB Polska, sprawdź tutaj https://utbpolska.pl/wozki-widlowe-still/

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Wózki widłowe Hyster

 • H 2.50 XM – Wózek wyposażony jest w napęd LPG, udźwig wózka wynosi 2500 kg, wysokość podnoszenia wynosi 4,8 m . Wózek ma otwartą kabinę.

 

nowy czy stary wózek widłowy?

Wózki widłowe Nissan

 • Nissan ABC-CPQYD25 – Jest to model z napędem LPG o udźwigu 2500 kg i wysokości podnoszenia równej 3m.

 

 

Najpopularniejsze marki wózków widłowych

 

Wózki widłowe Manitou

 • MANITOU MI 15 G – Wózek z napędem gazowymo mocy 36 KM, udźwigu 1500kg i wysokości podnoszenia 4700 mm. Przedstawiony model najczęściej wyposażony jest w maszt Triplex.

 

Najpopularniejsze marki wózków widłowych

Wózki widłowe Jungheinrich

 • ERC214 – To wózek z napędem elektrycznym 24 V i udźwigiem 1400 kg. Wysokość masztu równa się 5350 mm, natomiast wysokość masztu w stanie złożonym 2250 mm., długość wideł równa się 1150 mm.

Najpopularniejsze marki wózków widłowych

Używane wózki jungheinrich sprawdź dedykowaną ofertę https://utbpolska.pl/wozki-widlowe-jungheinrich/

Wózki widłowe Bułgar

 • Balkancar DV1786 – Choć ów wózek nie zalicza się do najnowszych modeli wciąż jest poszukiwany. To wózek z napędem spalinowym – diesel. Wózek udźwigu wynosi 2500 kg, wysokości podnoszenia 3300 mm.

 

Wózki widłowe Toyota

 • 7FBCU15 – To elektryczny wózek widłowy o mocy 48 V, udźwigu 1500 kg i promieniu zawracania 1685 mm. Wózek ma niewielkie wymiary, dzięki czemu sprawdzi się nawet w przypadku niewielkich przestrzeni.

 

Najpopularniejsze marki wózków widłowych

Dlaczego warto kupić wózek widłowy?

Wózki widłowe znajdują zastosowanie w wielu branżach, dlaczego warto zdecydować się na taką inwestycję? Wózek widłowy umożliwia wykonanie szeregu prac, między innymi takich jak:

 1. Załadunek lub rozładunek towaru – wózki widłowe są niezastąpione podczas przygotowywania ładunków do transportu lub też podczas rozładunku dostaw.
 2. Transport ładunku, między innymi towarów na paletach czy artykułów o niestandardowych wymiarach i dużej wadze.
 3. Wysokie składowanie towaru, czyli układanie różnego typu artykułów nawet na znacznej wysokości.
 4. Wózek widłowy umożliwia również sprawną kompletację zamówień.

Wszystko to sprawia, że prace wykonywane z użyciem wózków widłowych przebiegają bardzo sprawnie, a to pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Używane Wózki widłowe od UTB Polska

Nasza firma zajmuje się sprzedażą oraz wynajmem używanych wózków widłowych czołowych marek, na przykład Linde, Still czy Jungheinrich. Oferujemy modele z napędem spalinowym i elektrycznym, o różnym udźwigu z różnymi masztami i wysokością podnoszenia.
Co ważne, zadbaliśmy o to, by wszelkie formalności przebiegały sprawnie i stworzyliśmy przejrzysty, atrakcyjny cennik naszych usług. Ponadto, zapewniamy sprawną dostawą wybranego modelu wózka do dowolnego miejsca w Polsce.

Oczywiście nasz zespół pomoże Wam w wyborze optymalnego w Waszym przypadku modelu wózka.

Podsumowanie

Jak widać propozycji wózków widłowych jest naprawdę wiele. Warto więc przed zakupem dokładnie przeanalizować potrzeby i zdecydować się na model, który najlepiej sprawdzi się w naszej branży.