07 listopada 2018
STILL RX70-30T gazowy

Wózki widłowe to pojazdy, z których ich użytkownicy zwykle korzystają każdego dnia, przez 7 dni w tygodniu mocno je eksploatując. Dlatego jak każde inne urządzenia, wózki widłowe wymagają konserwacji, przeglądów okresowych i dodatkowych napraw w przypadku ewentualnych usterek. Jest wiele firm, które oferują takie usługi, aczkolwiek znalezienie odpowiedniej z fachowym personelem oraz szybkim czasem reakcji może okazać się nie lada problemem.

 

Wizyta w serwisie wózków widłowych

Wózek widłowy, jak każda maszyna ma prawo ulec usterce, nawet jeżeli jest użytkowany zgodnie z zaleceniami producenta. Jednak naprawa wózków widłowych to nie jedyny powód, dla którego trzeba zlecić serwis Linde czy Still. Bardzo ważne są działania prewencyjne tj. przeglądy okresowe i konserwacja, podczas których wymieniane są materiały eksploatacyjne oraz wszelkie części zawarte w dokumentacji techniczno-ruchowej wózka widłowego. Dodatkowo często przy takich czynnościach stwierdza się inne uszkodzenia, które w przyszłości mogą być następstwem kosztownych napraw. Kapitalne remonty, regeneracja masztu w znacznym stopniu przywracają pierwotną sprawność i funkcjonalność wózka widłowego, ponieważ podczas takich operacji są wymieniane lub odnawiane najważniejsze części odpowiadające za prawidłowe działanie maszyny.

 

Serwis wózków widłowych Poznań

Wózki widłowe są fundamentem właściwego funkcjonowania parków przemysłowych i centrów logistycznych, dlatego odpowiedni serwis floty wózków poruszającej się po zakładzie jest niezbędny dla zapewnienia ciągłości produkcji. Duże skupiska obiektów przemysłowych i magazynów znajdują się na terenie całej Polski w obrębie największych miast. Jednym z nich jest stolica Wielkopolski – Poznań. Miasto znane z dobrze rozwiniętego przemysłu i hal magazynowych, głównie za sprawą wiodących w tym regionie zakładów produkcyjnych Volkswagena oraz jego wielu dostawców. Tak rozwinięta sieć musi mieć gwarancję efektywnego procesu produkcyjnego, a umożliwia to serwis wózków widłowych Poznań. Tak naprawdę mało kto zdaje sobie sprawę, jak złożony jest proces produkcyjny w tak dużych zakładach. Niewiele osób jest świadomych, że prawidłowe działanie tak ogromnego zakładu produkcyjnego jest zależne od wielu innych mniejszych czynników, m.in. od sprawności wózków widłowych.

 

Serwis Still i innych wózków renomowanych marek

Konieczność napraw i konserwacji dotyczy również najbardziej renomowanych marek wózków widłowych. Jeżeli poszukiwany jest fachowy serwis Still, należy wybrać placówkę, która w swej ofercie ma kompleksową obsługę wózków widłowych. Ważne, aby klient mógł wybierać  pośród dostępnych pakietów, od podstawowego, do najbardziej wszechstronnego.

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

 

Podobnie jest w przypadku innych marek o ugruntowanej pozycji na rynku. Jeżeli chodzi o serwis Linde, tu także niezbędny jest zróżnicowany poziom usług serwisowych, aby klient mógł skorzystać właśnie z tej usługi, której potrzebuje.

 

W kwestii serwisowania ważna jest nie tylko właściwa naprawa, ale także jakość obsługi czy szybkość reakcji serwisu. Nie tylko renoma marki ma znaczenie, dlatego serwis Linde, jak i serwis Still powinny zatrudniać odpowiednio przeszkolonych fachowców do tego typu zadań.